| RefikaGorecki a întrebat:

Bff ul meu ma cam ignora in ultimul timp, iese cu alte fete, nu vrea sa-mi spuna bici macar cine sunt acele fete sau pe unde este, ea are 14 ani si eu 13 si nu mai am prieteni, la scoala aproape toti ma ignora sau vorbesc cu mine dar parca nu mai sunt observata cum eram cu 2 ani in urma,atunci cand aveam foarte multi prieteni in clasa si pana a venit o fata si mi-a destramat prietenia cu fosta mea bff, inca sunt trista, au venit colegi noi care avum sunt prieteni cu bff ul meu, eu acum la scoala nu am prieteni.O aveam doar pe fata aceasta cu care eram bff si am intrebat o ieri daca ar vrea sa isi inceapa viata din nou, si ea a spus ca nu deoarece nu ar mai intalni-o pe o prietena de-a sa, momentul in care am ramas surprinsa si efectiv nu ma puteam abtine sa nu plang.Eu o iubesc adica ne stim de 3 ani mai bine dar noi ne stiam si de mai inainte si ma deranjeaza faptul ca, parca ii e rusine cu mine, nu prea are de ce ca sunt destul de normala.Nu pot sa-i spun nimic legat de indepartarea de mine ca imediat explodeaza furia in ea si zice ca sunt aberatii! Eu ce sa fac, este singura mea prietena!? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun, dar BFF-ul tau nu ti-a fost niciodata o prietena adevarata, daca te-a parasit imediat cum a aparut o alta prietena in viata ei.
In cazul asta, este mai bine sa iti faci o alta prietena, una care sa te merite, sa fie cinstita fata de tine si sa se comportez frumos cu tine.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sa-ti faci alti prieteni, nu poti sa stai dupa o persoana sa te milogesti de ea sa-ti fie prietena daca nu vrea.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

"... nu vrea sa-mi spuna bici... ". wow; super! ( bici, ori ***? )winking laughing

| RefikaGorecki explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Observ ca lumea aceasta e proasta cand vine vorba de inteligenta torturi ai fi putut citi contextul ca sa înțelegi, mai apoi ca acel cuvant este nici

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru RefikaGorecki):

Esra doar o glma; dar tu poti fi bucuoasa ca nu-ti ma este prietena si ca poti alege oice bff

| ZmeuNinja1980 a răspuns:

Iti faci alt anturaj de golani.