| Alexaaaaaaaaaaaaaaaaaaa124uio a întrebat:

Buna tpu..Bff-ul meu nu e așa cum credeam, nu mai pastreaza secrete, ma face de râs, nu stiu ce sa mai fac pe bune, o urasc, imi poti da un sfat?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| nicoletii67 a răspuns:

Am avut și eu aceeași problemă și știu că nu iți este ușor să te depărtezi, doar că încetează să-i mai spui secretele tale, păstrează o relație strictă doar de prietenie și atât. Și nu uita să-ți faci prieteni noi și să te atașezi mai mult de cei care te merită. La început îți va fi greu, dar după se va rezolva, crede-mă. PS:Și tu te vei simți mai bine!

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Îndepărtează-te de ea, nu ai nevoie de o astfel de "prietenă".

| Adry05 a răspuns:

Sa.-ti vezi de treaba ta si s-o ignori? Oricum oamenii care fac astea doar lor isi fac rau ca o sa-si dea seama restul oamenilor cat de falsi si nedemni de incredere sunt

| sauvage4 a răspuns:

Fii putin mai distanta si nu o mai tine la curent cu toate secretele tale daca ea nu tine cont de ele. mai e posibilitatea putin credibila in care divulga secretele tale special pentru ca asa fac "prietenele" uneorirolling on the floor

| Alexandru64754 a răspuns:

Spune-i să înceteze că nu este ok sau îndepărtează te de el/ea nu este bine sa ai astfel de persoane langa tine...