| sweetjolly a întrebat:

:* Bun. deci baiatul meu este clasa a 8-a. Din cate am inteles, maine trebuie sa mearga sa completeze lista aceea cu licee. Ideea este ca: Noi suntem din judetul Ilfov, undeva la 4-5 km de Bucuresti, iar el vrea sa intre la liceu in capitala. Nu stiu daca trebuie sa merg la scoala unde a invatat, in Ilfov sau trebuie sa merg cu el in Bucuresti ca sa completeze acea lista. As dori un raspuns cat mai repede, nu prea stiu ce sa fac. Am sunat diriginta si nu raspunde, iar ceilalti colegi vor sa dea in Ilfov. Aveti voi ceva idei? Scuzati categoria.Multumesc mult! :*

Răspuns Câştigător
| HelloKitty97 a răspuns:

Trebuie sa mearga la Bucuresti si acolo va completa fisa de inscriere, si eu am aceeasi "problema". Bafta la inscriere!

1 răspuns:
| sweetjolly explică:

Uf. nu stiu nici unde nici la ce ora, dar am inteles ca se fac inscrieri 2-3 zile. din cate am auzit si eu. O sa vad cum fac.