| AllleAlllexandra a întrebat:

buna tuturor :*!
Am inceput liceul, clasa a9a,boboaca.Infine,ieri a fost prima zi cand m-am intalnit cu colegii mei noi si a fost totul ok dar un baiat mi-a atras atentia si se pare ca si eu lui..de ce zic asta? pai pentru ca ieri se tot uita la mine foarte lung si atent si cand ma uitam la el se uita in ochii mei iar eu de fiecare data cand ma uitam la el inroseam putin si mereu ma prefaceam ca glumesc cu prietena mea cea mai buna care statea langa mine si care imi este colega de clasa.Bancile noastre is puse ciudate..is cam 7 banci puse pe 4 randuri iar eu am stat al doilea rand la mijloc cu niste alte colege iar el statea in primul rand aproape de geam.Azi dimineata am ajuns mai repede cu colega mea si el a venit exact dupa mine cu un alt coleg si s-au pus amandoi langa prietena mea cea mai buna si langa ei sau pus alti baieti..deci in loc sa fim un rand de fete suntem un rand de 2 fete si alti 5 baieti.In timpul orei ma tot striga pe numele de familie (intr-un mod amuzant)si tot este atent la ce spun si se uita la mine atent si foarte serios ca sa nu mai spun ca tot incepea sa se joace cu parul prietenei mele si sa o tot tachineze ca sa ma faca geloasa iar eu stateam si radeam... ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| FrumoasaTa a răspuns:

Si eu sunt plinuta dar am tot liceul ''la picioare''...Nu te descuraja

5 răspunsuri:
| FrumoasaTa a răspuns:

Poate chiar te-a placut...Te-ai gindit la asta?

| AllleAlllexandra explică (pentru FrumoasaTa):

Chiar nu stiu ce sa zic sau sa cred...nu cred ca m-ar place sincer happy

| FrumoasaTa a răspuns (pentru AllleAlllexandra):

De ce crezi asta? Trebuie sa ai mai multa incredere in tine, zic!

| AllleAlllexandra explică (pentru FrumoasaTa):

Pentru ca nu sunt perfecta..nu am un corp de fotomodel, nu am un abdomen plat. iar baietii nu se uita la fete mai plinute..se uita numai la fetele cu corp perfect.din pacate asta e realitatea si sunt multi baieti care isi bat joc de fetele mai plinute ca mine.

| AllleAlllexandra explică (pentru FrumoasaTa):

Mersi mult, m-ai facut sa ma simt mai bine :*!

| FrumoasaTa a răspuns (pentru AllleAlllexandra):

Si eu sunt plinuta dar am tot liceul ''la picioare''...Nu te descuraja