| TaraXdd a întrebat:

Cam cat costa un spray de colorarea parului si la ce magazine se gasesc? vreau sa-mi fac cateva suvite laughing!

4 răspunsuri:
| luniii a răspuns:

Nu iti baga asa ceva in par! Nu sunt scumpe sunt intre 5-10 lei nu cred ca ajung mai mult dar parerea mea nu iti baga asa ceva in par pentru ca sunt numai porcarii(am incercat si eu).Mai bine ia-ti un pliculet de nuantator de la farmacie si aplica vopseaua doar pe parul care vrei s ail colorezi(vopseaua nu tine numt dupa cateva spalarii ti se duce din par si nu este nici atat de daunatoare parului). Bafta

| racasannicoleta90 a răspuns:

Costa intre 7-10 lei. Il gasesti de obicei la magazinele cu oje si machiaje.
Daca vrei sa iti faci suvite poti folosi nuantatorul.

| Torrie a răspuns:

Foxină? Se găseşte în farmacii.

| AngelPunk a răspuns:

Innainte costa 6 lei acum costa 9 sau 10 si se gasesc in magazinele de cosmetice. Funda?