| maryy a întrebat:

Buna TPU.Cam de vreo 2 luni caut ochelari Wayfarer, Vintage Nerd.Am gasit in magazine insa problma este ca sunt de vedere.Nu am probleme cu vederea, insa sincer imi plac foarte mult. Daca stiti cunva unde as putea gasi acest tip de ochelari(stil vedere) va rog sa-mi spuneti si mie.Va multumesc mult!kiss

1 răspuns:
| Smilee4Mee a răspuns:

Se gasesc peste tot, depinde si de unde stai. Cauta prin mall-uri sau magazine cu accesorii:*Succes!