| Al3x_3632 a întrebat:

cand dau friend request cuiva pe facebook uitati ce imi zice:
This Request Can't Be Sent
Do you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request can't be sent. To learn more, please visit the Help Center. If you believe you're seeing this message in error, you can report the problem.

dc nu ma lasa sa mai bag pe nimeni la prtni? are cineva vreo idee? va rog frumos ajutati-ma si va dau funda voturi ce vreti decat plz help me!

1 răspuns:
| DoDo38 a răspuns:

Pe mine nu ma lasa 7 zile sa bag prietenii pe facebook. Poate si tie ti se inampla asta?:-s Funda?