| MNIDenisa a întrebat:

Cand e Halloween-ul?

Răspuns Câştigător
| Hallie a răspuns:

Hi Denisa.Halloween-ul e pe 31 octombrie.Have a nice day.

9 răspunsuri:
| redtulip a răspuns:

31 octombrie

| Priss99 a răspuns:

In 31 octombrie. abia astept!

| Happyhappy a răspuns:

Sal! halloween-ul este pe 31 octombrie

| ѕєñσяιтα a răspuns:

31 octombrie `laughing

| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns:

31 octombrie tongue

| BoBo07 a răspuns:

Http://lmgtfy.com/? cu=halloween Omfg. Was that so hard?

| amiileila a răspuns:

E pe 31 oct. din pacate pnt mine pica lunea...

| Evelynne2002 a răspuns:

Ce prosti sunteti toata lumea stie ca 31 octombrie nu exista uitati-va la calendar doamne este pe 30 oct

| belle2009 a răspuns:

Bună draga mea, Evelynne2002
Ziua de 31 Octombrie există în calendar, deoarece Octombrie este una dintre lunile anului cu 31 de zile, nu cu 30 mai uite-te și tu în calendar.
Halloween-ul - este o sărbătoare de origine celtică, preluată astăzi de multe popoare din lumea occidentală, ea răspândindu-se în secolul al XIX-lea prin intermediul imigranților irlandezi din Statele Unite ale Americii.
Ea se sărbătorește anual în noaptea de 31 Octombrie spre 1 Noiembrie.
Sper că informațiile furnizate de mine îți sunt de folos.
La revedere!