| Teo9797 a întrebat:

Buna TPUhappy. Cand incerc sa intru pe messenger imi apare ca am o problema la conexiunea cu internetul, dar net-ul imi merge. Ce as putea sa fac sa imi mearga din nou messengerul?

3 răspunsuri:
| Aℓex a răspuns:

- Da si mie mi-se intampla de mule oriwinking. Nu e o mare problema. Poate nu e vine net`ului, poate nu ai scris corect id sau parola. Incearca sa dai de mai multe ori sing in, pana reusesti. daca nu desconecteaza-te dela net apoi, conecteaza-te din nouwinking. Sper sa reusesti. Funda?

| vldut a răspuns:

Instaleaza iar messu.Eu unu cred ca e de la net iti merge mai incet

| LauraM a răspuns:

Si Mie Mi se Intampla. Nu Se Conecteaza, cu toate ca parola si id.ul sunt scrise bine. E De La Net! :* Probabil Merge putin mai greu de la sediu, dar o sa.si revina! :*