| KinderÐєℓicious1234 a întrebat:

Cand slabesti ti se intareste abdomenul din cauza ca faci sport (eu alerg)?

2 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Nu e suficient sa slabesti, e nevoie de sport in cel mai intens mod, doar asa poti sa ai masa musculara, incearca sa ai si o alimentatie corecta. Incearca sa iti faci un program. Nu e suficient doar sa alergi, ai nevoie de exercitii anume pentru zona abdomenului, consulta un antrenor.

| SimonaSimona01 a răspuns:

Sa stii ca poti sa ei in greutate, adica elimini grasimile dar iti creste masa musculara.