| deathnote001 a întrebat:

cand spune o fata ca esti de treaba, ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

S-ar putea sa te placa, dar nu neaparat ca o posibila iubita, ci pur si simplu ii place felul tau de a fi. Bafta!

10 răspunsuri:
| LalLyBoOmD a răspuns:

Insemna ca esti de treaba dupa parerea ei, nu inseamna neaparat ca te place, nu te pripi, ca asa mai zic si eu prietenilor!

| deathnote001 explică (pentru LalLyBoOmD):

Pai si daca pune :*love struck? ce inseamna?

| LalLyBoOmD a răspuns (pentru deathnote001):

Ori e draguta, ori vrea sa te aiba la mana, ori te place. Acum gandeste-te cum este ea si iti vei da seama care este varianta corecta!

P.S: Daca numai cu tine vb asa, clar te place!

| maxQ a răspuns:

Ca poate sa discute cu tine.te considera un amic.

| NoShit a răspuns:

Că te vrea, nu te-ai prins?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca esti de treaba ce e asa de complicat? nu e chiar un mesaj criptat

| beastboy84 a răspuns:

Inseamna ca esti de treaba... dai cu matura ceva? speli vase?

| deathnote001 explică:

Pai daca pune :*love struck de mai multe ori si spune ca sunt de treaba?

| deathnote001 explică:

Multumesc pentru raspunsuri!

| SaraGirl a răspuns:

Adica esti folositor asa zic eu la un baiat daca e folositor dar poate te place fata aia happy