| pink07 a întrebat:

cand vreau sa raspund la intrebari imi apare asta "Pentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici"
straight face... si nu imi vine prin e-mail sad... si nu reusesc sa raspund la intrebari.
pentru fiecare raspuns vot! si pentru. cel mai bun fundita!
mersi;-*

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Trebuie sa confirmi e-mailul.Cauta la adresa ta de mail care ai dat-o si confirma. Daca nu gasesti cauta la spam.In cel mai rau caz scrie administratiei la "contact", pe prima pagina, dreapta, sus.

3 răspunsuri:
| aniiledha a răspuns:

Ba da iti vine dar poate este la SPAMhappy
asa mi s-a intamplat si mie l-am cautat o gramada iar apoi m-am uitat la casuta cu spam si acolo era:* succes

| malinne a răspuns:

E la spambatting eyelashes
nici eu nu il gaseam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta in spam. la mine acolo l-am gasitwinkingwinkingwinking