| ιяιηυк a întrebat:

Care din voi stie cum pot sa editez pozele in felul urmator:
-Sa fie poza alb-negru si o mica parte din ea sa fie color.happy

Stiti la ce ma refer, nu?batting eyelashes

In ce program pot sa editez si eu in felul acesta o poza?big grin
Cum se numeste programul?big grin

Funda si votic pentru cine stie!:X

Răspuns Câştigător
| lidutsalidutsa a răspuns:

Salut asta e sait : http://www.picnik.com/app#/edit apesi upload a photo, apoi create => apoi efects, gasesti black and white si apoi cu pensula dai peste ceia ce vrei sa fie color succes...
primesc fundita?

1 răspuns:
| Lluuminitaa a răspuns:

O poti face in photoscape.
deschizi programul pui poza pe care vrei sa o editezi si ai un buton pe care scrie filtre dai acolo si iti apare o lista cu mai multe optiuni si dai la regiune(defocalizare) si de acolo te descurciwinking :*