| kissangel a întrebat:

Buna TPU care dintre voi e fan infocat serialului "The Vampire Diaries"? stie careva sa imi spuna daca in sezonul 3 o sa fie Elena cu Damon, pentru ca pana la episodul 12 nu s-a intamplat nimic, doar un sarut, ce se intampla pana la urma? si in final cu cine ramane cu Damon sau cu Stefan?

2 răspunsuri:
| Buuff a răspuns:

Sunt fana infocata.Dar tu ai impresia ca stiu mai mult decat tine.In plus am citit cartile iar regizorul nu se mai ia dupa carti demult. Daca s-ar lua dupa carti Elena ar fi moarta de multwinking.Nu vede nimeni viitoru laughing.Sa speram ca ramane cu Damon

| kissangel explică (pentru Buuff):

Mda si eu am inceput sa citesc si romanele,dar parca e mai interesant filmul, deoarece, il vedem pe Damon:X:X:X:X:X