| razvanxd1 a întrebat:

Care stie un program de aflat parole de Metin2? Un program ce este folosit doar de GM! Am pierdut un cont de lvl 75, va rog ajutati-ma! Cel mai bun raspuns : funda! Scuze de categorie!

Răspuns Câştigător
| DaZzDJ a răspuns:

In primul rand Myh4yx este un ipostor.
In al doilea rand,GM au acces la o baza de date din care pot afla parolele,prin urmare nu iti poti afla parola prin niciun hack, numai daca contactezi un GM si ii dovedesti ca acel cont, chiar este al tau.

1 răspuns:
| Myh4yx a răspuns:

Pentru inceput accesati accest link http://hack-md.yolasite.com/ completati spatiile cu cerintele cerute, in maxim o ora programatori nostri o sa va livreze in contul dumneavoasta ce ati cerut!Multumim pentru atentia acordata!(c)