| HAHAD a întrebat:

Care sunt cele mai bune licee din Bucuresti(top 2013) daca imi putei lasa si sector, medie de admitere si profil v-as fi mai mult decat recunoscatoare! Voi la ce liceu sunteti si cu ce medie ati intrat?

Răspuns Câştigător
| AnaRadu a răspuns:

Buna. Banuiesc ca inca nu s-a facut TOP 2013 inca. Dar din semestrul al 2 or sa vina pliante la scoala cu licee si mediile de admitere si toate profilurile pe care le au.Iti poti alege unul de acolo si banuiesc ca inca ai mai putea astepta un pic. Nu mai este mult pana vor aparea prin scoala ta. Sper ca te-am ajutat!