| Iosuat a întrebat:

care sunt cele mai eficiente diete pentru slabit? Daca stiti si unele pe termen relativ scurt...1 luna maxim ar fi super, nultumesc, ofer funda celui mai complex raspuns! Si sa-mi ziceti daca ati tinut si voi vre-una!

Răspuns Câştigător
| Fificici55 a răspuns:

Cauta pe internet "Dieta Dukan".Se bazeaza pe consumul excesiv de proteine si inlaturarea celorlalti nutrienti.ATENTIE,trebuie sa consumi minim 2l de apa pe zi, pentru ca consumul excesiv de proteine solicita f mult rinichii.Vei gasi pe internet mai multe info.Succes! Funda?

1 răspuns:
| LumiBo a răspuns:

2 zile orez fiert gol
2 zile paste fierte
2 zile cartofi fierti
2 zile pui la gratar
2 zile legume crude
2 zile vita
2 zile peste
2 zile lactate cu grasime sub 2%
2 zile fructe