| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa un absorbant zilnic? Dau fundita + vot! :*

6 răspunsuri:
| BoOoMbOnik a răspuns:

1 leu sau 70 de baniwinking Dar ce e cu intrebarea asta? Fundita? Mersi

| RkoRandyO4ever a răspuns:

7 mii de lei vechi laughing))

| aliceinchains a răspuns:

Mai putin de 1 leu, vreo 70-80 de bani.

| myru_6393 a răspuns:

5--60 d bani da mai bine iei la pachet happy

| JeAdina a răspuns:

Depinde de gama de absorbante. cele mai rele[cu absorbtie minima mai putin] si cu absorbtie f buna[always, bellalove struck] mai scumpe.nici chiar foarte. :* ai mare grija de tine! tongue wave PLZZZZ funda!

| teiube a răspuns:

ABSORBANT ZILNIC PANTY BELLISSIMA 4 RON
* Absorbante zilnice ambalate individual cu suprafata mixta, drainette si softiplait. * Create special pentru persoanele active. * Invelisul absorbantului lasa pielea sa respire.

ZoomBella ABSORBANT ZILNIC PANTY1 oferte de la
4, 00 RONRating: | 0 review-uri
Salveaza produsul | Alerta pret | Raporteaza eroare* Absorbante zilnice cu forma dreptunghiulara si capete usor rotunjite. * Suprafata naturala. * Disponibil in pachet de 20 de bucati

Produsul a fost adaugat in data de 20-11-2009
Ofertele au fost verificate in data de 06-06-2011, ora 14:40