| anonim_4396 a întrebat:

Ce a insemnat pentru voi liceul? Ce amintiri placute/neplacute aveti?

1 răspuns:
| oliviaaa a răspuns:

Eu am invatat pina inclasa a 3 la o scolita mica mica din care am aut atit de frumoase amintiri in care nu pot fi desrise in cuvinde dar acum am trecut l a liceu din el nu mi-a ramas nici o amintire placuta decit o zi in care stateam cu clasa linga vie (pe iarba) si povesteam am plecat acasa fericiti) si inca citeva senzatii ciudate si unele priviri mai bine e la scoala decit la liceu