| DulceataDeCapsuni a întrebat:

Buna TPU ce cadou ii pot face prietenei mele daca implineste 3 luni cu iubitul ei?

Multumesc Anticipat

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cadou trebuie sa ii faca el nu tu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ar trebui sa ii faci un cadou?

| DulceataDeCapsuni explică (pentru suntserios):

Pentru ca este cea mai buna prietena a mea

| suntserios a răspuns (pentru DulceataDeCapsuni):

Asa si? Merita un premiu ca a rezistat cu respectivul timp de 3 luni?

| DulceataDeCapsuni explică (pentru suntserios):

Nu, dar na, nu trebuie sa fiu nesimtita, macar eu sa fiu cu ea, caci prietenul ei e plecat in Turcia

| Andreeush a răspuns:

Nu ea ar trebui să îi facă cadou iubitului cu ocazia a trei luni de relație?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cutie de prezervative, sa nu cumva sa ramana insarcinata. Mai bine sa le aibe in geanta pentru orice eventualitate. laughing

| DulceataDeCapsuni explică (pentru anonim_4396):

Pai... Practic iubitul ei este in Turcia pe tot anul deci...

| anonim_4396 a răspuns (pentru DulceataDeCapsuni):

Atunci o cutie de prezervative pentru noul partener, daca ala sta numai in Turcia pe un an de zile, si are libertate sa faca ce vrea.

| DulceataDeCapsuni explică:

Bine, am inteles, in loc sa imi dati raspunsuri in halul asta, mai bine nu mai dati si gata