| CMadaMMM a întrebat:

Ce credeți ca o sa pice la simularea examenului de bacalaureat 2017 la romana? Pe profilul uman? Aveți vreo idee ce s-ar putea da anul acesta? Mulțumesc happy

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Tu invata tot si lasa prostiile astea cu ce cred unii si altii ca sa vezi dupa ce mai dai bacul o data in toamna ca ai ascultat opinia unor oameni ce n-au nicio treaba cu sistemul.

| Ara997 a răspuns:

Relatia intre doua personaje dintr-o opera -care? asta o sa vedem