| roxy21 a întrebat:

Buna TPU ce este neaparat sa se afle in Local Disk C: adica vreau sa sterg ce este nefolositor ca-i plin da nu stiu ce sa sterg asa ca va rog spuneti-mi ce este oblogatoriu sa se afle acolo ca pe restul sa le sterg

Răspuns Câştigător
| TearsOfBlood a răspuns:

Obligatoriu este folderul cu windows,unele programe legate de Microsoft, unele de folosinta frecventa, poti si jocuri...Eu mi-am instalat NFS Most Wanted in
C,dar jocurile de obicei se pun in D si alte programe non-Microsoft sau non-windows pentru ca pot avea un virus si sa buleasca windowsu.
Deci concluzia e ca numai windows-ul,antivirus,ceva directx, mess si alte programe folosite frecvent trebuie sa stea in C, restul in D.