| anonim_4396 a întrebat:

happy
Ce faceti? tongue
Vreau sa-mi fac prieteni noi, daca vreti sa vb lasati-mi un mesaj cu idiul!winking

2 răspunsuri:
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Buna!
Nu inteleg de ce vrei sa-ti faci prieteni virtuali folosind internetul?
Nu stii ca internetul reprezinta un pericol foarte mare pentru majoritatea tinerilor, fiindaca aici cunosti tot felul de persoane dubioase, care nu stii nimic despre ele si poti intra fara voia ta in niste cercuri din care nu mai poti iesi. Ai mare grija pe vitor si incearca sa-ti faci un grup de prieteni reali in care ii cunosti si poti avea incredere.
Sper ca te-am ajutat!
Mult succes!

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Nu asta am specificat eu in mesaj ci am vrut sa subliniez pericolul pe care il poate produce internetul in viata tinerilor plecat de cele mai multe ori asa de la socializare.
Este alegerea ta ce vei face mai departe, eu am incercat sa-ti dau un sfat bun.
Succes!