| deUts a întrebat:

ce faceti?

5 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Buna si tiewinking. Noi ne holbam pe aici pe la intrebari si incercam sa ne luam in serios rulul de a ajuta pe alti :*.
Tu?batting eyelashes

| Libelle a răspuns:

Ascultam muzica, raspundem pe TPU, si ne gandim cum sa ne facem unghiile
tonguetongue(scuze ca am folosit persoana I pluralbig grin)

Stefan
| Stefan a răspuns:

Multumes bine, iaca eu sunt aici pe TPU, dar tu de ce ma întrebi?

| thepynk a răspuns:

Pai ne uitam pe mess

pe TPU

vrem sa ne facem unghiile si nu putem alege culoarea

bratrile prieteniei din roz deschis roz inchis si negru si ma gandesc cum sa imi treaca mai repede vanataiile de cand a dat ca mine un baiat jos in paleste

alerg eu repede sa dau cos el vine din partea opusa...noi nu ne uitam

si el km era mai mareeeeeeeeee si mai gras

+eu am cazut prima si el pe mine... ahhhhh parca mananca hipopotami la pranz si maimute la cine aprp krek toata omenirea de dimineata

am stat 1 min si nu m-am ridicat... el bine si frumos se ridica inkearka sa ma ridice si auzeam inkontinuuu scuze scuze scuze pana m-am trezit si o vedeam pe anna ingrijorata ala cerandusi scuze cami care se holba sa vada daca mai traiesc si toti colegii in fata meahlaughing)

se inbtrebau daca pot sa ma mai ridic eu zic deodata ca da la giorgio[is in Italia]

si ma ridik ma pun lin nistita pe banca
si ast 5-6 min si plec inapoi totzy...anaaaa te simti bineee?

da io...pai daca ma vedeti aici...clar!

si am jucat dupa s-a terminat am facut info si am venit acasada si am stat o juma' de ora ca sa imi ppun pansament...ca is sng acasaa

| noooname a răspuns:

Buna.

Ascult muzica.
Vorbesc pe mess.
Incerc sa fiu folositor pe TPU.

Dar tu ce faci?winking