| anonim_4396 a întrebat:

Ce melodi as putea pune la majorat, tinand cont ca sunt si din aceea care le plac manelele.As vrea niste idei de manele, muzica usoara romaneasca si altele gen latino care se potrivesc la un majorat.plzzz help me:*orice idee ii bine venita. Cele mai frumoase melodi vor primi fundita

Răspuns Câştigător
| Catawar2 a răspuns:

Mie imi place foarte mult aceasta si cred ca ar fi perfecta pentru majoratul tau NEK si DENISA - Traiesc o poveste http://www.youtube.com/watch?v=huZR3akDJVM

1 răspuns:
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Invita-l direct pe Minune.Asa multumesti pe toti, manelisto.