| Hwhwhajajwj a întrebat:

Buna TPU! Ce naiba trebuie sa mănânc ca sa imi crească sânii? Sunt disperată in clasa, vad colege cu forme, imi pun bureti dar tot nu sunt fericita cu mine insumi.

Răspuns Apreciat de Editori
| Marius2001Pop a răspuns:

Nu te mai compara cu alte fete, tu esti tu. Inconjoara-te de persoane care te apreciaza si te admira asa cum esti. In timp nu vei mai avea treaba cu fetele din clasa ta, iar pe ele oricum nu le intereseaza.
Si daca poate ta gandesti ca nu te plac baietii, sa stii ca atunci cand te va placea unul cu adevarat, va fi foarte mult ce ii oferi.
Capu sus si arata-le ca nu iti pasawinking

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sanii, parul, ciclul menstrual, toate cresc si apar HOROMONAL si ereditar.
Din pacate nu te ajuta nimic sa-ti stimuleze cresterea sanilor, fiindca organismul tau are ritmul lui de crestere, din cauza hormonilor care sunt direct responsabili de dezvoltarea ta.

Ai implinit deja 18-20 de ani si nu ai sani?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu îți pui bureți. Nu te compara cu altele. Fiecare corp feminin are farmecul lui. Nu este nevoie neapărat să arate ca tunurile din Navarone, sau mere, curele și bretele.

| mentholinks a răspuns:

Cea mai mare iubire a mea nu avea tate mari, nu cred ca i-au crescut intre timp. Nu-ti fa griji, sigur multi baieti te vor place asa cum esti, asta e important nu marimea sanilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei întâlni cu siguranță pe cineva care nu va acorda prea mare importanta acestei "complexități" pentru tine poate fi un defect, altul poate te va adora pentru ceea ce ești, nu pentru "dotările" tale. O sa mai cresti și o sa îți schimbi mentalitatea semnificativ în asa mod sa pui preturi pe alte lucruri, nu pe cele care nu contează. Și asta poți,, schimba,, la maturitate daca ți-e îți par "mici"

| diabetzaharat a răspuns:

E genetic nu ai ce sa faci. ai putea sa te ingrasi dar o fata slabuta cu sani mici arata mai bine decat o grasana cu tate mari. din punctul meu de vedere sanii mici sunt mai frumosi/eleganti decat cei mari.