| vanilivanessa a întrebat:

Ce parare aveti despre dunhill albastru? Prietenii meo fumeaza dunhill albastru si spun ca sint cele mai bune
Eu fumez kent 8 dar as vrea sa incerc dunhill. Cat de tari sunt si cat costa pachetul de tigari? mersii mult pentru raspunsiri

4 răspunsuri:
| Șhoghetăn a răspuns:

Costa 14 lei si dunhil albastru fumeaza si tata sau rosu.tongue este puternic fata de kent 8batting eyelashes stiu ca fumeaza prieteni mei si cand ma vad cu ei miros numai a tigari si iah...big grin sunt mentolate kiss

| dyckă a răspuns:

Au
si costa 14, 50 lei

| dyckă a răspuns:

Are
si costa 14, 5 lei

| Phunky a răspuns:

Ma laughing dunhill albastru are
Gudron :7
Nicotina: 0.6
Monoxid de carbon : 8 Sunt mai slabe si mai placute ca,,, kent 8... merita incercat [ funda? ]