| Izabelapff a întrebat:

Ce parere aveti de melodia read all about it de Emeli Sande pentru balul iernii? Este potivita sa o cant? Vreau cat mai multe pareri! Si daca nu asta, ce credeti despre Adele-Hello?

2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Eu as merge pe prima varianta. Adele- Hello mi se pare mult prea cantata.

| gemeni6226 a răspuns:

O asta da! Bravo! deci ai o voce superba cu care poti interpreta asemenea piese! Da, are dreptate axy 99 e prea mult cintata hello (peste 2 milioane 500 mii vizualizari)iar piesa lui Sande doar181 milioane vizualizari.