| Night a întrebat:

ce parere aveti de o fata care are 1.55(adica eu)pot fi atragtoare? adica credeti ca baietii ma plac si asa mai scunda? stiu ca ei se uita mai mult dupa fetele inalte si bine facute. voua ce fel de fete va plac?(pentru baieti). mersi dau funda!

7 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Buna! Am o parere la fel de buna ca si cand ai fi avut 1. 80. Poate chiar mai buna! De ce crezi ca ar putea cineva sa te judece pentru inaltimea ta? sad Da, sigur ca te plac.Multi ar vrea sa aiba prietena si nu gasesc.Bafta!

| User a răspuns:

1. 55?straight face Mda. pai. daca esti si grasa, nicio sansa (ce poate fi mai naspa decat mica si grasa?)

| Contrast a răspuns:

Bun, deci daca toti baietii se uita dupa fete inalte inseamna ca s-au cam plictisit de ele si incep sa caute mai mignone...deci uite sansa ta!
Hai sa fim seriosi, de ce crezi ca omenirea e o executie nereusita de fiinte scoase in serie dupa un anumit prototip? Tu nu vezi ca sunt oameni de diferite inaltimi care la randul lor au diferite "gusturi" in materie de "marimea partenerei"?
Trebuie sa fii constienta ca oricat de mult ar conta aspectul fizic...foarte multi vor privi dincolo de aspectul comercial sau...ambalaj.

| soare a răspuns:

Mai fiecare este atragator atragatoare in felul sau se va gasi cineva si pnt tine

| Night explică:

Va multumesc pentru rspunsuri unori conteaza si un sfat!

| Night explică:

Nu sunt grasa deloc! Am 45 de kg.

| Daniel_1266 a răspuns:

Buna Night! Parerea mea este ca nu conteaza cum arati, ce inaltime conteaza doar sufletul.Iti urez craciun fericit si un an nou plin de impliniri si de fericire!