| Anne1313 a întrebat:

Ce parere aveti de telefoanele SAMSUNG GALAXY YOUNG S6310? Cam cat ar costa la abonament la cosmote? Funda! Scuzee de categorielaughing

1 răspuns:
| Cupcake666 a răspuns:

Eu am samsnug g. young si merge foarte bine atata timp cat nu il incarci cu jocuri... cu alte cuvinte nu este un joc cu memorie interna foarte mare dar este si elegant pentru domnisoare dar si pentru baieti. este si foarte accesibil si are pe deasupra un sistem de operare android superior multor telefoane celebrewinking
Bafta
P.S. nu stiu ce sa zic de abonament pentru ca eu sunt in Vodafone big grin
fundita? big grinDD