| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU... Ce parere aveti despre droguri? Ati consumat vreodata? Daca da, de ce? Ce senzatii va cauzat si ce probleme? Eu una sunt total CONTRA acestor "substante" si vreau sa aud si parerea voastra.

Răspuns Câştigător
| Ganja1st a răspuns:

Nuti recomand am vazut multe chesti... Maria,Diezel, M6, zen, de tras pe nas, trabuc mau tentat chiar am tras din joint dar cum m-am lasat de fumat acum 2 ani nu mai pot sa trag si numi pare rau senzatia e o prosteala nu pot sa ma exprim pentru ca n-am incercat-o dar am vazut cum alti incearca si cum isi pierd firea

5 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Eu nu consum, insa am prieteni.
Ei spun ca incep sa umbla teleleu sif ac orice fara sa'si dea seama.
Cica aud morti si se cutremura pamantu [lol].
Sper sa-ti fie de ajutor.
:*

| Ananas2 a răspuns:

Eu nu am consumat. dar am prieteni care au consumat.
si eu sunt contra. ei spun ca, parca la ia stresul si supararile. dar apoi sunt ametiti. unu a lesinat. :-s

| ForgottenNobody a răspuns:

Nu am consumat niciodata si nici nu vreau. Drogurile iti distrug viata si intr-o oarecare masura si pe cea a celor din jur. Nu recomand nimanui sa incerce.

| EnjoiProSkater a răspuns:

Hey poate scoti cannabisu de pe piata rolling on the floor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms,pentru raspunsuri.Nu stiu ce raspuns sa premiez pentru ca toate sunt inteligente, dar il voi alege pe Alex123 pentru ca a avut bunavointa sa se lase de aceste substante si il felicit.Bravo tie, esti printre putinele cazuri!:X