| MariMariutza a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele pocaite,da' nu ălea' care poarta batic sau chestii de genu'. Doar alea care poarta fuste peste genunchi, gen.Eu cunosc o fata, e de treaba.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine nu conteaza cum te imbraci, ce religie ai etc. Pentru mine conteaza sa fii de treaba, sa am ce discuta cu acea persoana, deci mai pe scurt ma intereseaza interiorul. Dar ca sa iti raspund la intrebare, nu pot sa am o parere deoarece fiecare om este diferit, aici depinde si de educatia ce le-a fost data. In general din ce am intalnit sunt de treaba, dar cum am mai spus fiecare om este diferit. De exemplu, eu nu sunt "pocaita", dar imi place sa port fuste peste genunchii, nu imi place sa ma machiez, imi place sa ma imbrac in general simplu. Deci fiecare poarta ce vrea, am intalnit multe fete "pocaite", iar daca le vezi nici nu ai spune ca sunt "pocaite".
Prietena mea este "pocaita" si este o fata foarte de treaba, ai ce discuta cu ea, nu iti baga religia ei pe gat etc. In schimb la fel de bine am intalnit "pocaite" care erau total opusul ei, asa ca fiecare om este diferit.winking

4 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Sunt super. Cele prea dezbracate nu lasa deloc loc imaginatiei si sunt prea comune/usoare. 0 provocare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vestimentatia nu are de multe ori nici o legatura cu caracterul per sei al unei persoane!-variaza, totusi afirmatia de la caz la caz!

Am cunoscut, cunosc si probabil voi mai cunoaste asfel de persoane(mentionate de tine)unele sunt foarte ok...altele mai putin.

Sunt... OAMENI si oameni...e tot ce pot sa spun.

Oricum per ansamblu din partea mea au un 'Big Like'-ceea ce inseamna ca sunt...ok.

| CinevaAnonimă a răspuns:

Despre aceste fete am o parere foarte buna, atita timp cit sun si in interior(in suflet)asa ca in exterior.

| an0therkid a răspuns:

Nu conteaza cum se imbraca daca ea se simte bine asa si "e de treba" nu vad problema happy (stii tu, uneori "cuminteniile" de genu' pot fi mai rebele si mai perverse ca restul )