| Maria_B_Ana_1994 a întrebat:

ce părere aveti despre produsele de slăbit de la yves rocher? In mod special ma interesează defiligne... Astept păreri.
Multumesc

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Ca sunt porcari, opresc foametea ceva normal si dupa ce organismul se adapteaya la mancarea aia putina cand vei reveni iar la mancarea norrmala te vei ingrasa rapid, inloc sa duceti o viata sanatoasa voi va omorati sanatatea, infometarea nu inseamna slabire, poti slabi si sanatos si neinfometat