| AlexAL275 a întrebat:

Ce părere aveți despre voi? Sunteți voi cei adevărați în viața de zi cu zi sau doar niște actori? De exemplu, eu atunci când mă duc la liceu, mă port altcumva din n motive și mă urăsc foarte mult pentru asta. Urăsc să mă prefac cine nu sunt, dar cred că m-am obișnuit. Parcă aș trăi în minciună, pentru ce? Că să-i impresionez pe ceilalți? Urăsc să mă placă lumea pentru ceea ce nu sunt, dar așa se întâmplă mereu. Urăsc să mă port de parcă sunt slab, emotiv, liniștit, când eu nu sunt așa. Ce părere aveți?

2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Sunt la fel. Cum sunt in mediul online asa sunt si in realitate.

| Anapp a răspuns:

Efectiv parcă mi-ai descris viața. Exact asa sunt si eu. De mult mă gândesc la cauza pentru care fac asta și nu prea stiu de ce. Eu sunt chiar glumeata si imi place sa vorbesc, dar la scoala nu spun multe. Cred ca e din cauza faptului ca imi e frica sa ma judece alții. Idk