| Diamondnsr a întrebat:

Buna TPU ce pareri aveti despre comunicarile in scoli si licei.Eu spun ca e cam greu sa ati faci prieteni sau prietene in ziua de azi pentru ca societatea se comporta tot mai urat.De exemplu sasi sunt mult mai prietenosi si ies in oras tot timpul.In ziua de azi e foarte greu sa ai relati cu copii de varsta ta 12, 13,14,15,16 ani de ce este asa greu in Romania sa ati formezi un grup de prieteni/prietene.

2 răspunsuri:
| Diamondnsr explică:

Eu am pus o intrebare serioasa nu sa imi raspunzi tu un copil prost fara unpic de maturitate in tine eu vad viata altfel nu in ochii de copil prost ca tine.

| TheWhiteReaper99 a răspuns:

E greu cand esti un labar trist sa iti faci prieteni/prietene imi pare rau pentru tine labarule