| esteffy a întrebat:

Ce sa fac cand un baiat ma priveste putin, apoi isi muta privirea si din nou ma primeste, si ma si urmareste?
Multumesc anticipat!

P.S. Doresc sa-mi raspunde si baieti si fete!winking

Răspuns Câştigător
| BlaaBlaa a răspuns:

Buna. Este un tip dubios sau este un baiat dragut care ii place de tine si incearca sa vorbeasca cu tine, daca este un baiat dragut, priveste-l si tu si zambeste si poate asa are curajul sa vina la tine ca sa va cunoasteti mai bine si eu cred ca te urmareste pentru ca vrea sa gaseasca momentul in care sa-ti propuna sa mergi la un suc cu el sau sa-i dai numarul tau, sa deveniti prieteni si poate mai mult decat prieteni, asa ca baga-l in seama, nu-l ignora. Daca ti se pare ca este un tip dubios, atunci indeparteaza-te si sa nu mergi deloc singura ca doamne fereste ce se mai intampla, mergi cu mai multi prieteni.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica te primeste?happy
Oricum daca te urmareste trebuie sa suni la politie. Clar laughing

| ionutaby a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna varianta ta laughing, o fi vreo telenovela cu James Blondlaughing

| Cosmin1I a răspuns:

Ia putina initiativa si incearca sa te bagi in seama cu el asta doar daca esti atras de el.Baiatul poate este putin timid si nu stie cum sa se bage in seama cu tine.In caz ca esti speriata de ceea ce face atunci i-ai putea spune direct in fata sa inceteze

| ionutaby a răspuns:

Ii place de tine draga mea, te adora, esti placerea lui neconditionata happy ...simplu:daca iti place si tie de el MULTA BAFTA! :*, daca nu, ignora si simta-te mandra si admiratahappy

| Diapufu a răspuns:

Lasal sa se uite sa te priveasca cat esti de frumoasa si cand va simti nevoia va vorbi cu tine