| Claudiamariamarcu14 a întrebat:

Buna TPU, ce se intampla daca imi instalez talking angela? Nu o sa mi-a instalez vreau doar păreri cu este adevarat că este un pedofil in spatele ei?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă a fost adevărat cazu îți dai seama că s-au luat măsuri și acum n-ar mai fi cazu

| UnDiavol a răspuns:

Nu este doar joc eu l-am instal azi de curiozitatea a mai fost o întrebare in legătura cu tot așa Talki Angela nu este niciun cum ai spus mai sus in spatele la joc

| UnDiavol a răspuns (pentru UnDiavol):

L-am dezinstala dupa aia eram curios cum este m-am jucat puți. Era amuzantă

| danaieladaniela a răspuns:

Buna!
Nu am auzit de aceasta aplicatie pana acum.
Dar nu cred ca este vreun pedofil in spatele ei.