| anonim_4396 a întrebat:

happy
Ce statiuni de munte imi recomandati? Daca ati vizitat o statiune si v-a placut in mod deosebit, puteti sa postati site-uri, pareri, impresii. P. S.:Acord funda carora imi dau site-uri cu pensiuni, hoteluri vizitate sau pe care doresc sa le viziteze.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| corny04 a răspuns:

Statiuni:
http://www.sejururi.org/statiuni-montane-Romania.html

Cat priveste hotelurile, poti sa cauti si pe net.de pilda, scrie numele statiunii-hoteluri :D
pe net vei gasi numerele de telefon de care ai nevoie ca sa faci rezervare la hotel.
eu am fost vara asta la praid si mi-a placut mult. sunt multe de vizitat: salina, muzeu satesc, lacul ursu etc.
Sper sa te ajute!

1 răspuns:
| ßia a răspuns:

Arieseni.