| GyoLove a întrebat:

Buna,TPU. Cei care ati fost cu avionul Blue Air spuneti-mi si mie va rog care sunt conditiile la bagajul de mana. Pentru ca eu plec pe 8 iulie in Italia si nu stiu ce am voie sa imi in bagaj, ca dupa aia daca imi iau ceva ce nu am voie mi-e frica sa nu raman fara el. Funda.Merci anticipat.

Răspuns Câştigător
| RandomGirl a răspuns:

Sunt toate conditiile pe site-ul blue air:
http://www.blueairweb.com/Conditii-De-Calatorie/
Pot sa iti spun pe scurt : bagajul de mana trebuie sa aiba max 7kg cu dimensiunile de 55 cm x 40 cm x 20 cm; poti sa iti iei laptop si alte electrocasnice(feon) dar o sa ti le verifice, haine normal, iar produse de ingrijire(lichide) ca sampoane, geluri de dus etc trebuie sa ai maxim 100 ml.
Pe site sunt toate detaliile.
Vacanta placuta!:)

| GyoLove explică (pentru RandomGirl):

Multumesc mult.

| RandomGirl a răspuns (pentru GyoLove):

Cu multa placere happy