| anonim_4396 a întrebat:

chiar am nevoie de ajutorul vostru sad Maine este ziua mamei mele si vreau sa ii fac un tor, sa ii cumpar 37 de garoafe (pentru cati ani face) si mai vreau sa ii fac un cadou,ceva pe care sa il foloseasca deoarece tortul se papa, garoafele se ofilesc si nu ramane cu ceva util. Va rog din suflet ajutati-ma cu idei, nu ceva scup deoarece nu mai am multi bani maxim 10 lei nu am nicio idee sad

7 răspunsuri:
| iöиi a răspuns:

Garoafe? alea se duc la mort, ia si tu niste lalele, margarete, pnm laughing), poti sa-i iei o bluza,,,

| Denisa2763 a răspuns (pentru iöиi):

Nu este obligatoriu sa se duca la mor desteptule/desteapto

| Mihaela1964 a răspuns:

Cred ca-i poti lua 7 garoafe(iti vor mai ramane ceva bani) si un cadou_la tort cred ca s-a gandit singura.Cumpara-i o esarfa, un pandantiv din argint, sau un parfum.

| Denisa2763 a răspuns (pentru Mihaela1964):

Bijuterii nu poarta parfumuri are o gramada, si 7 garoafe...
...nu face 7 ani intelegi tu

| Lawliet14 a răspuns (pentru Denisa2763):

Garoafele sunt potrivite pentru ea?

| Denisa2763 a răspuns:

Tort ma scuzati***

| AntoniaG a răspuns:

Poti sa-i iei o bluza, un articol vestimentar, cred ca-i stii gusturile deja! Sau o brățară, o pereche de cercei!