| klau123ful a întrebat:

Cine este de acord cu mine ca ar trebui sa se faca o regula pe TPU in careb intrebarea sa nu poata contine "metin2", sau alte denumiri ale jocului. Sa nu se publice intrebarile in care este vb despre teme, conturi de vanzare. Daca sunteti de acord raspundeti si spuneti de ce! Vreau cat mai multe raspunsuri

Răspuns Câştigător
| andru007 a răspuns:

Sunt de acord:pentru ca pe TPU intram ca sa ne distram si sa nu pierdem vreme auzindu-i pe ceilalti cu toate lucrurile lor de lv 99 pe toate serverele.deci sper ca am fost de ajutor? Funda?big grinbig grin

3 răspunsuri:
| robertpaul a răspuns:

Thumbs up)))

| raluka9999 a răspuns:

Nu sunt de acord. Motiv:Mi-e lene sa scriu ca sunt de acord laughing

| Mirificul a răspuns:

Nu sunt de acord motiv: de placerelaughing