| ConstiintaTa a întrebat:

Buna TPUhappy! Cine este la Colegiul/Liceul militar din Campulung/Breaza sa imi lase si mie id`ul va rog frumos ca vreau sa stiu anumite lucruri care nu le gasesc, cu GoOgLehee hee. Vreau daca se poate persoane care au intrat anul trecut la liceu si sunt acum primul >an:! Multumesc anticipat, va dau si FUNDA si VOT!

1 răspuns:
| JustThat a răspuns:

Un amic de'al meu a fost acolo si crede'ma ca este km nasol
Sunt parti bune si parti rele dar partile bune sunt putine si dureaza si mai putin
Trebuie sa fii pregatit psihic pentru ca acolo sunt foarte stricti si este bataie mare pe locuri...
Trebuie sa stii ca indiferent de vreme tu trebuie sa stai afara si sa dai cu matura si sa aduni chistoace...
Gandeste'te bine ce vrei sa faci si daca esti pregatitwinking