| ElizaaaMaria a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu o prezentare pentru preselectiile de la balul bobocilor?happy Maine sunt preselectiile si chiar nu am nicio idee cum sa sune mai bine...

Răspuns Câştigător
| MrAlex a răspuns:

Ai putea sa spui asa:Consider ca merit titlul de MISS BOBOC, deoarece detin atat frumusete exterioara, cat si interioara. Cred cu tarie in valorile personale si sunt convinsa ca talentul si seriozitatea mea ma vor propulsa cat mai sus. Sunt aici ca sa ma remarc, sa ma autodepasesc si am nevoie de sprijinul vostru in ceea ce vreau sa realizez.Ma rog. cere sfatul prietenilor.te vor ajuta. pupici

| ElizaaaMaria explică (pentru MrAlex):

Multumesc mult :*

3 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Daca te-am ajutat... poti da si tu o funda tongue

| MrAlex a răspuns:

Pai daca te-am ajutat..cred ca merit si eu o funda happy