| loredanalorena a întrebat:

cine ma poate ajuta? am foarte multi virusi in calculator si nu stiu cum sa fac(sa-i scot). Nu mai pot vedea filme asculta muzica sau jocuri.Am NOD 32.Cine ma poate ajuta ii raman recunoscatoare si bineinteles funda!

2 răspunsuri:
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Cea mai eficienta si recomandata solutie e sa iti reformatezi computerul.Te-as ajuta, dar nici eu nu stiu cum sa fac asta(sorry)sad... Apeleaza la cineva care te poate ajuta in legatura cu reformatarea.Succeshappy

| BudYpIs a răspuns:

Sterge windowsul si puneti altul
dai funda