| DyaDyana a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu versurile in limba romana a melodiei Drop It cantata de Snoop Dogg?fundita promit!:*

Răspuns Câştigător
| Heather_Sioux_Lindsay_1997 a răspuns:

Incearca sa cauti pe youtube sa vezi daca exista acolo traducere in romana a acestor versuri. Daca nu reusesti,cauta pe internet versurile,apoi te duci pe google,sectiunea traducere,apoi selectezi :,, englez-roman''.vei avea parte de o traducere nu foarte corecta, dar sunt sigura ca vei intelegewinking

| DyaDyana explică (pentru Heather_Sioux_Lindsay_1997):

Am cautat pe internet si nu am gasit...dar voi incerca si pe youtube. Mersi

1 răspuns: