| Alexandra301 a întrebat:

Buna TPU.:* Cine stie cum se activeaza internetul pe telefon Samsung S3350? Ofer fundita pentru cel mai bun raspuns.:*:*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietena mea are tel ca atu si am incercat chiar azi sa ba netu pe a meu am reusi( a meu e cu touch) dar pe a ei ....nu (dar nici nu m-am chinuit laughing )Deci uitete in tel la setari la internet sau wi-fi sau cum iti scrie si dai apoi la cautare retele si iti da acolo mai multe sau daca vrei la o anumita retea dai la adaugare retea si ii pabi si parola asta in ambele cazuri dar doar dc e privat dc nu nu trebuie sa bagi parola. Daca vrei sa ma mai intrebi ceva trimite-mi un mesaj si apropo bafta si sper ca te-am ajutat...

| joly a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai suni la *100# si apoi dai pe 3 si apoi pe 1 si dupa tot pe unu si ai net