| Mariposa97 a întrebat:

BUna TPU cine stie un program de descarcat filme? vrau raspunsul cat mai repede primul raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| catshome a răspuns:

Cauta torr pe google, primul site aparut, dai click pe el, scrii numele filmului, dai search, dai click pe un film, pe monova sau thepirateb sau oricare vrei si dai download this torr... dar vezi ca trei sa ai utorr instalat! dai search pe google! BAFTA! fundita?

1 răspuns:
| Daniel_Manea_1991 a răspuns:

Uite aici un site cu multe filme online toate HD http://adfoc.us/1644151 astepti 7 secunde si dai Skip in dreapta sus