| al3_9910 a întrebat:

Buna TPU.cineva a plubicat pe internet numarul de telefon al tatalui meu si primeste apeluri de la tot felul de indivizi. apeluri cu necunoscut, beep-uri...etc. as vrea sa aflu cine a publicat acest numar. dar pana sa ajung acolo, vreau sa aflu unde l-a publicat.ma puteti ajuta? multumesc:*

2 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Sigur. te pot ajuta.
da'mi numarul respectiv ce a fost publicat si te voi ajuta.
sau eventual pune in google un numar, si pe unde apare ingrosat, dai click, si aflii utilizator/IP, si declari la politie.
Sper sa-ti fie de ajutor.

| spike404 a răspuns:

Apeleaza la politie!