| Eva20 a întrebat:

Bună, TPU!
Colegul meu de banca s-a supărat azi pe mine dintr-un motiv banal, (e frumos baiatul, nu doar fizic, ci și sufletește ) și acum m-am trezit cu mesaj "iarta-mă ca m-am supărat pe tine degeaba ", iar eu i-am zis "nu, eu îmi cer scuze "( era o chestie super banala, dar ce voiați sa-i spun?) Și a zis "abia aștept sa te văd maine", iar eu"Serios?", și mi-a zis ca-i este dor de mine, eu ce sa-i zic?
Recunosc ca-l plac puțin, dar nu vreau sa am iubit de pe acum!
Adică, îl plac, dar nu vreau sa fim iubiți..
Ce sa-i spun ca sa nu para ca nici nu mă interesează, dar nici ca sunt disperata? E o fata la mine în clasa care îi tot trimite biletele de dragoste, și mi se pare prea disperata!
Mulțumesc frumos celor care își fac timp sa răspundă! Ofer fundita celui mai bun răspuns!

Răspuns Câştigător
| devilshelp a răspuns:

Continua sa te comporti normal cu el, dar poti sa adaugi si putin flirt pe acolo ca sa isi dea seama ca il placi. Incearca sa incluzi intr-o conversatie faptul ca iti place de un baiat, dar nu vrei sa ai o relatie momentan si intreaba-l ce ar face el daca ar fi in locul baiatului. Si in functie de raspuns iti dai si tu seama

| Eva20 explică (pentru devilshelp):

Mulțumesc, Jo240!
Am sa fac cum mi-ai spus!
Pupici!
Fundita!

| devilshelp a răspuns (pentru Eva20):

Mersi! Succes!

3 răspunsuri:
| Strongerthanyou1 a răspuns:

Spune-i ca va vedeti la scoala! Intreaba-l ce mai face.