| Beea5654 a întrebat:

Cu ocazia sarbatorilor de iarna eu si colegii mei trebuie sa decoram calsa.Am nevoie de cat mai multe idei dragute si oringinale.Va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| Sophieeeeeee a răspuns:

Faceti niste stelute din hartie si le prindeti de perdea(sau de jaluzele), eventual un mos de craciun si il puneti deasupra tablei. Ideea e sa faceti din hartie diferite "chestii" de craciun(stele, cadouri, om de zapada, mos craciun etc.) si sa le lipiti pe pereti... Dar sa nu fie prea multe ca arata prea incarcatwinking Si desigur daca aveti tablouri pe pereti inconjurati-le cu instalatii, puteti pune si pe usa o foaie pe care sa scrie "craciun fericit" sau daca nu faceti din beteala o stea. Spor la impodobit! :*

1 răspuns:
| ana5 a răspuns:

Pai puteti impodobi tabla pe margini cu beteala,daca aveti pe, perete polistiren faceti un bradut din polistiren iese foarte frumos ca si noi am impodobit clasa, noi in clasa avem foisor, daca aveti si voi puteti sa-l inconjurati cu instalatii, pe geamuri puteti face diferite desene.